Jeli to ta petokraka, koju slavite i kojoj se klanjajte ?

Klanjate se petokraki i likovima poput Sime Dubajića, Veselina Šljivančanina ...?

Gledam u toj šumi Brezovica, taj jad i čemer, te "zastave svih boja"...

Pitanje je čemu se klanjaju ti "vrli" hrvatski (svačiji više nego hrvatski) dužnosnici?
Ti "čudni ljudi, čudnog imena"? Te 'zastave svih boja'.
"Vrli izaslanici" na mjestu gdje se obnavlja kult otrcane i besmislene komunističke vukodlak-partizanije!

Ne, ja sigurno nisam ovaj "antifašist" jer ne ubijam nevine ljude, niti slavim one koji su ih ubijali!
Niti mogu, niti ću ikada pasti toliko nisko da bih slavio ustanak protiv bilo koje Hrvatske države!

A još manje da bih slavio izmišljeni "narodni" (u biti četnički) ustanak, tj. zločin, koji je samo poslužio da bi se kasnije uvuklo (i unesrećilo) Hrvatsku u ralje zloglasne "Srboslavije"!
Te grobnice hrvatskog naroda! Te u celofan zamotane četničke tvorevine!

Oni to slave.
Ne smeta ovim umišljenim veličinama (što se vole klanjati simbolu zločina nad hrvatskim narodom) ni Simo Dubajić, bivši partizanski major koji je priznao pokolj 30.000 osoba.

Ma, zamisli...

On zločinac je to čak javno priznao, ali ta "naša" vlast to ne priznaje!?
Ništa po tom pitanju nije napravljeno! Da je istraženo, onda bi im bilo neugodno slaviti!
Ovako mogu i dalje prodavati laži!

Mnogi bi uvidjeli da su im "none" i "nonice" u biti ne heroji, nego zločinci najgore kategorije!
Nisu li Hrvatsku 1991. godine napali tzv. antifašisti, ta "petokraka" i "kokarda" zajedno?

"Partizani" i četnici su isto tako u "antifašističkoj borbi" 'oslobodili' i Vukovar?
Petokraka i kokarda u Hrvatskoj nisu zabranjeni, ali znakovlje i spomenici nekim hrvatskim herojima jesu!

Postoji toliko činjenica i dokazanih podataka da je na kraju Drugog svjetskog rata proveden pravi genocid nad hrvatskim narodom.

Ali, to njih ne smeta!?  Znaju oni to, ali... To su ipak samo Hrvati!?
Nije njima neki problem što je bez suda i sudnice zvjerski ubijeno na stotine tisuća Hrvata!?
Oni danas slave!

I živi i mrtvi su zatrpani u stotine masovnih groblja i stotinama jama u Sloveniji, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini i Srbiji. 
Toliko postoji dokaza i podataka da je osobno "Krvavi bravar" Tito odgovoran za te zločine.

Ali, ne... To njima nije problem. To su samo Hrvati!

Genocid nad Hrvatima počinjen 90-ih godina samo je nastavak i posljedica počinjenog genocida nad Hrvatima 1945. godine. Ne, to "njih" ne zanima!?  "Oni" bez obzira na to slave.
"Oni" se i dalje neumorno ulizavaju moćnicima koji snose odgovornost za tragediju hrvatskog naroda.
Oni kao nešto rade!?!
Da, rade svi zajedno u korist hrvatske štete, jer slave ovaj neki 22. 06. i time opravdavaju zločin nad hrvatskim narodom!

Ma neka se gone svi zajedno s tom petokrakom pod kojom je učinjen najveći zločin nad hrvatskim narodom. 
Neka se gone u...
I oni što joj se klanjaju, i oni što to prešutno odobravaju, i oni što se boje radi osobnih benefita otvoreno izjasniti o tim zločinima pod tom zločinačkom petokrakom!

Sve je to isti jad i čemer, koji izaziva gađenje kod svih istinskih domoljuba!



Primjedbe